Slik var aller første uke på Bali!🌊

Påtide å mimre litt tilbake i oppholdet?
Nå har vi i exphil bare tre uker igjen av oppholdet, og selv om vi fortsatt har mye tid igjen til å oppleve nye ting, begynner man allerede å mimre litt tilbake på alt vi har gjort så langt.

Når jeg ser tilbake på den første uken, husker jeg hvor opptatt vi var av å få med oss alt som skjedde. Det var mye nytt å bli kjent med, både menneskene, omgivelsene og alt opplegget som GoStudy arrangerte for oss. Vi hadde lyst til å være med på mest mulig, og kalenderen var full av aktiviteter og sosiale arrangementer. Slik så den første uken vår ut:

Mandag: Morgen Yoga (07.30)

Bildet er tatt på Ananda hotell, der jeg og exphil klassen bor

Tirsdag: Surfing (06.45)

Vi møtte opp i lobbyen, og gikk felles ned til stranda der vi fikk en time surfing med instruktører. Før turen gikk tilbake til hotellet, og deretter til skolen.

Onsdag: Futsal (17.00)



Torsdag: CrossFit (13.30), Beachvolley (16.00)

Crossfitten arrangerer gruppetimer som GoStudy studentene får 40% avslag på.

Fredag: Bli kjent fest (18.00)

-Othilie Westin Exphil på Bali (20år)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *