Bali = Foodheaven

God morgen! Maten på Bali er bare helt fantastisk! Om du skulle vurdere å melde deg på GoStudy i fremtiden, er dette definitivt noe som bør trekke deg til Bali, hehe. Her i Seminyak har vi alt av kafeer og restauranter som tilbyr alt fra sjømat til pannekaker til junkfood – og alt ligger rett rundt hjørnet.

Den gode og friske maten som er lett tilgjengelig legger til rette for en veldig enkel og komfortabel skolehverdag. Det er også utrolig billig, og vi betaler alt fra 20-100 norske kroner for et vanlig måltid. I tillegg har vi en app som gjør at man kan bestille all mat til campus, eller hvor enn du måtte være når du vil spise!

Noen av favorittene som går igjen blant elevene er Kynd, Revolver, Strawberry Fields, Nebula, Chandi, Batik – og mange mange flere! Som GoStudy-elever har vi også rabatter flere plasser. Her er noen knips av maten her nede:

Over ser dere noen bilder fra da jeg hadde besøk av bestevenninnene mine fra Norge, og tok de med på floating breakfast!

Ønsker alle en fortsatt fin dag!

Celine

Exphil/Exfac Bali

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *